Paweł Żuczek

Wiceprezes Zarządu

Ponad 16 lat doświadczenia w branży nieruchomości i budowlanej. Podczas swojej kariery zawodowej odpowiadał za asset management, zrównoważony rozwój, facility management, nadzór nad pracami budowlanymi i wielobranżowe projektowanie.

Posiada doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami, modernizacjach budynków czy procesach due diligence – zdobyte zarówno po stronie wykonawcy jak i klienta. Tworzył i implementował strategie zarządzania aktywami i zarządzania technicznego w ramach portfeli nieruchomości biurowych i logistycznych.

W ostatnich latach odpowiadał za nadzór techniczny, prace wykończeniowe i modernizacyjne. Realizował strategie zarządzania aktywami w ramach portfeli i kontrolę kosztów OPEX i CAPEX na kwotę ponad 25 mln EUR rocznie. Współpracując z funduszami instytucjonalnymi i private equity był zaangażowany w transakcje przekraczające łącznie 900 mln EUR.

Odpowiedzialny był również za tworzenie i wdrażanie strategii zrównoważonego rozwoju, aspekty ESG oraz zielone certyfikacje. Blisko związany z rozwojem elektromobilności w sektorze nieruchomości i budownictwa. Jest aktywnym członkiem Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego PLGBC.

Paweł jest absolwentem Politechniki Warszawskiej i Duńskiego Uniwersytetu Technicznego (DTU) z projektowo-wykonawczymi uprawnieniami budowlanymi. Posiada również tytuł Executive MBA uzyskany w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej oraz Central European University Business School (CEU) w Budapeszcie.